Internetinė apskaitos programa DINETA.web

Kodėl internetinė apskaitos programa šiomis dienomis yra privaloma versle?

Mažoms įmonėms, kurios turi ne mažiau verslo procesų nei didelė įmonė, internetinė apskaitos programa gali pasiūlyti begalę funkcijų, kurios yra automatizuotos bei didina kontrolę. Apskaitos programa supaprastina duomenų įvedimą, fiksuoja atliekamas operacijas, teikia ataskaitas ir leidžia buhalteriams gauti finansinę informaciją daugeliu verslo aspektų.

Internetinė buhalterinė programa pasiekima iš bet kur

Biudžeto planavimas ir sudarymas teoriškai gali būti atliekamas skaičiuoklėse, tačiau tęsiant darbą ir daugėjant duomenų, jie gali būti prarandami, o ir duomenų kontrolė atsiduria tik vieno žmogaus rankose.

Internetinės buhalterinės apskaitos programos suteikia galimybę duomenis matyti visiems įmonės darbuotojams, kuriems tokie duomenys yra aktualūs. Viskas yra saugoma ne kompiuterio kietajame diske, o „debesyje“. Turėdami prieigą prie interneto prie šių duomenų galėsite prisijungti iš bet kur ir bet kuriuo paros metu, todėl nesate priklausomi nuo vienos fizinės vietos.


 

Apskaitos programa debesyje jau kasdienybė

Apskaitos programa debesyje jūs galite pradėti naudotis iš karto. Nereikia turėti galingų kompiuterį ar serverių, kuriuose būtų laikomi duomenys. Dabartinės internetinių apskaitos programų tiekėjai remiasi nuomos principu. Dėl to, jūs įsigiję apskaitos programos licenciją, internetine sistema galėsite pradėti naudotis iš karto ir mokėti jos nuomos mokestį kas mėnesį. Tai ypač patogu ir paprasta.

Konkurentai yra svarbūs

Jeigu pastebėjote, jog konkurentai jau kuris laikas jus lenkia, pravartu pažvelgti giliau. Tai ko nežinote savo verslo procesuose – gali jus sužeisti. Internetinė apskaitos programa jums suteiks didesnę kontrolę, nuolatines žinias apie finansus bei konkurencinį pranašumą. Žinodami situacijas, kuriose jūs pažeidžiamiausi, galėsite greitai reaguoti į jas.